Біль та сум переповняють наші серця…Ми знову втратили мужнього захисника України

Дата: 23.05.2024 20:37

Фото без описуДуже дорогою ціною наші Захисники виборюють для нас кожну хвилину мирного життя та незалежність України.

22 травня 2024 року близько 10 год. 13 хв. поблизу північної околиці Сокіл Донецької області отримав кульове проникаюче поранення по задній поверхні шиї на рівні 5-6 шийних хребців несумісне з життям, внаслідок чого загинув стрілець І-го відділення І-го стрілецького взводу стрілецької роти (резервної), старший солдат ДУМА Руслан Ярославович, 1994 р.н., мешканець с.Задвір’я.

Руслан був призваний на військову службу 25 лютого 2022 року. Він гідно боронив Україну, своїх рідних та кожного з нас. Воював за наші світлі дні та тихі ночі… До останнього свого подиху був вірний військовій присязі…

Ім’я Руслана в наших серцях назавжди. Його жертва – підґрунтя мирного майбутнього.

Схиляємо голови перед близькими рідними Захисника в пошані до подвигу нашого земляка. Хай світлі спогади про Руслана дадуть сил вгамувати нестерпний біль. А ми всі разом будемо пам’ятати та віддавати шану його подвигу.

Уклінна дяка та вічна пам’ять воїну-захиснику Батьківщини!

Про час, місце зустрічі траурного кортежу повідомимо додатково на офіційних ресурсах селищної ради.