Дорогі учні, випускники, вчителі та батьки!

Дата: 31.05.2024 09:13

Фото без описуСьогодні усі школи нашої громади святкують довгоочікуваний момент - останній дзвоник.

Останній дзвоник - це свято, що викликає змішані почуття – радість і смуток одночасно. Але це завжди символ нових можливостей і початку майбутніх пригод.

Через війну в країні і цей навчальний рік був складним для всіх нас. Але головне, що ми вистояли — навчалися, працювали і кожний своєю працею наближав перемогу.

Дякую педагогам та батькам за турботу, навчання та виховання дітей. Саме завдяки вашим старанням ми маємо свідому, культурну та освічену націю.

Цей день особливий для наших випускників. Останній дзвоник 2024 року для вас є останнім дзвоником шкільного дитинства і початком нового етапу в житті.

Останній дзвоник пролунає для 106 випускників, учнів 11 класу. Також навчання в 9 класі завершують 231 учнів.

Хай вам щастить у всіх ваших починаннях. І хай ваша дорога буде мирною та спокійною, сповненою добрих та чистих емоцій, без горя і сліз. Бажаю всім міцного здоров’я, добра, любові, мирного неба та незламної віри у Перемогу!

Слава Україні! Героям Слава!

/З повагою, Красненський селищний голова Роман ФУРДА/