Кузик Олександр Михайлович

Фото без описуДата і рік народження: 2 квітня 2002 року

Звання:  солдат

Посада:

Дата і місце загибелі: 9 лютого 2023 року, н.п.Іванівське Донецька область.

Місце поховання: село Побужани (Буська ТГ)

Олександр Кузик народився в селі Побужани.

Закінчив Золочівський професійний ліцей, здобув фах маляра-штукатура.

Працював за спеціальністю за кордоном.

Мешканець села Задвір'я.

Олександр був призваний на військову службу по мобілізації 6 грудня 2022 року Золочівським РТЦК та СП. Служив у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді на посаді стрільця.

Олександр загинув 9 лютого 2023 року поблизу села Іванівське під Бахмутом на Донеччині, внаслідок смертельних осколкових поранення.

Поховали воїна у рідному селі Побужани.

Вдома на Олександра чекали батьки, дружина Вікторія, двоє синів: Максим та Олександр, молодший так і не встиг побачити батька.

Нагороди

• Указом Президента України №224/2023 “Про відзначення державними нагородами України” від 14 квітня 2023 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня Кузика Олександра Михайловича (посмертно) — солдата.