Повідомлення щодо запобігання отруєння бджіл

Дата: 16.05.2021 14:04

Фото без опису????Приватне підприємство «Західний Буг», невідокремлений структурний підрозділ с.Мармузовичі (Андріївка) інформує про те, що з ??17 травня по 19 травня 2021 року ?? на території Красненської громади будуть проводитись роботи з обприскування посівів озимого ріпака.

????Пестициди, їх застосування, норми, кратність обробок – згідно наданої таблиці підприємства відповідає «Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні», доповненням до «Переліку» та інструкціями з безпечного застосування пестицидів, які затверджені постановами Міністерства охорони здоров’я і Міністерства екології та природніх ресурсів України.

????Оскільки підприємство сповіщає населення про місце і час обробок пестицидами через селищну раду громади, власники пасіки повинні здійснити перевезення (кочівлю) пасік до медоносних угідь відповідно до ветеринарно-санітарних правил за погодженням з власниками або користувачами земельних ділянок.