Емоційна сила танцю: танцювальний колектив "Енерджі" розчулив серця глядачів

Дата: 10.07.2024 16:21

Фото без описуНа міжнародному фестивалі-конкурсі «Art Wave» у Болгарії зразковий танцювально-хореографічний колектив «Енерджі» під керівництвом незмінної наставниці Ірини Сторонянської здивував глядачів і суддів своїми вражаючими виступами, що приніс їм найвищі головні нагороди у різних категоріях.

Танцювальний колектив представив три танцювальні номери («Живи», «The word of snakes», «Зроби мені хіп хоп»), кожен із яких вражав своєю енергією, синхронністю та емоційністю.

Один з танців був особливо важливим для колективу і глядачів - це був виступ, присвячений дітям, які понесли травми в результаті російської ракети по лікарні «Охматдит» у Києві. Цей номер змусив глядачів застигнути в мовчанні від емоційного подиху та викликати сльози на очах у присутніх.

Підготовка до участі у фестивалі була дуже важкою, адже команда «Енерджі» з України подолала чималу відстань і час, щоб дістатися до Болгарії - подорож тривала цілих 29 годин. Без відпочинку учасники зразу вийшли на сцену… Але всі труднощі були варті результату. Колектив «Енерджі» здобув найвищі нагороди міжнародного фестивалю. Вони не лише показали високий рівень майстерності, а й донесли до глядачів важливі емоційні повідомлення через свої танці.

«Такі перемоги і досягнення не лише відзначаються медалями та призами, а й стають символом сили й вольових зусиль, які можуть долати будь-які перешкоди, - каже наставниця колективу Ірина Сторонянська. - Команда «Енерджі» продовжує вражати і надихати своїми виступами, піднімаючи важливі теми та переказуючи їх через мову танцю».

Щиро вітаємо наших надзвичайно талановитих учасників – танцюристів зразкового хореографічного колективу «Енерджі». Ваші виступи завжди вражаючі, магічні та несуть сенс життя. Ви вмієте перетворити емоції, почуття і думки у танцювальні рухи, які змушують глядачів відчути і відчувати разом з вами. Ваша енергія, сила й відданість принесли нам безліч радості та гордості.

Також хочемо щиро подякувати наставниці колективу, Ірині Сторонянській, за неймовірну роботу з дітьми. Ваша віра в них, ваша підтримка та професіоналізм є основою їхніх досягнень. Ви не лише вчите їх танцювати, але і виховуєте молоде покоління, надаючи їм важливі життєві навички та відчуття впевненості у собі.

Нашим чудовим батькам – ви є справжніми героями цієї історії. Ваша підтримка, турбота та відданість дозволяють нашим дітям займатися тим, що вони люблять, і досягати великих висот.