Турнір пам’яті Героя Віталія Кучера
У неділю, 16 березня, на стадіоні селища Красне відбувся турнір із футболу, присвячений пам’яті загиблого Героя, мешканця села Куткір — Віталія Кучера. У змаганнях взяли участь чотири команди з різних населених пунктів.
Результати матчів:
1/2 фіналу:
ФК “Красне/Куткір” – ФК “Милятин” 1:0
“Золота липа” (Ремезівці) – ФК “Боложинів/Вербляни” 1:4
Матч за 3-є місце:
ФК “Милятин” – “Золота липа” (Ремезівці) 2:1
Фінал:
ФК “Боложинів/Вербляни” – ФК “Красне/Куткір” 1:0
Переможцем турніру стала команда ФК “Боложинів/Вербляни”, яка у напруженому фінальному матчі з мінімальним рахунком 1:0 здолала суперників із ФК “Красне/Куткір”.
За результатами матчів організатори визначили кращих гравців турніру:
Кращий гравець ФК “Милятин” – Леськів Роман.
Кращий гравець ФК “Боложинів/Вербляни” – Луців Святослав.
Кращий гравець турніру – Клочник Дмитро (ФК “Красне/Куткір”).
Переможців та призерів турніру нагородили селищний голова Роман Фурда та голова Асоціації футболу Золочівського району Степан Вольський. Вони подякували командам за участь і відзначили важливість проведення таких турнірів на честь захисників України.
Змагання з футболу не лише вшанували пам’ять Героя, а й стали чудовою нагодою для розвитку спортивного духу та згуртованості громади.