Красненська селищна рада
Золочівський район Львівська область

Сектор цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи

Фото без опису

                                                                                                              Завідувач Сектору:  
     Графік режиму роботи:                                                         САДЖЕНИЦЯ Марта Богданівна   

Понеділок-Четвер з 9:00 до 18:00 год.                                              Контакти:
П'ятниця з 9:00 до 17:00 год.                                                            тел: +38(03264)22342
                                                                                                     email: martasadgenucia@gmail.com
                                         

Документи Красненської селищної ради, пов'язані з цивільним захистом населення

Рішення ради №85 «Про входження до складу засновників, зміну назви та затвердження Положення комунальної установи «Місцева пожежна команда»»

Рішення ради №83 «Про внесення змін та доповнень до рішення №14 від 16.12.2020року«Про затвердження Положення про старосту села (сіл) Красненської селищної територіальної громади з адміністративним центром у селищі Красне»»

Рішення ради №81 «Про затвердження Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Красненської селищної ради на 2021 рік»

Рішення ради №59 «Про затвердження Програми фінансового забезпечення комунальної установи «Місцева пожежна команда» Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області (с.Бортків)»

Рішення ради №58 «Про затвердження Програми створення резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків Красненської селищної ради на 2021 - 2023 роки»
----------------------------- 

Оголошення та повідомлення щодо цивільного захисту населення

Що робити у разі хімічної атаки

У разі хімічної атаки або аварії необхідно: щільно зачинити вікна та двері, вентиляційні отвори, димоходи; заклеїти щілини у вікнах папером чи скотчем; увімкнути телевізор чи радіо для отримання подальших вказівок; попередити близьких про небезпеку та можливу евакуацію; вимкнути побутові прилади та газ. У разі евакуації під час хімічної атаки або аварії потрібно: взяти з собою аптечку. одягнутись так, щоб залишилося якомога менше відкритої шкіри використовувати протигази або ватно-марлеві пов’язки, змочені водою або краще 2-5% розчином питної соди (при раженні хлором), оцтової або лимонної кислоти (при ураженні аміаком). залишити приміщення, використовуючи сходи. не їсти і не пити нічого. У разі аварій з викидом хлору — намагайтеся пересуватися по підвищеннях, у разі викиду аміаку — низинами. Якомога швидше залиште зону ураження, рухаючись поперек потоку повітря чи вітру.

23:11:45 11.04.2022

Пам’ятка дії населення при виникненні хімічної небезпеки

Під хімічною аварією розуміється порушення технологічних процесів на виробництві, пошкодження трубопроводів, ємностей, сховищ, транспортних засобів при здійсненні перевезень і т.п., що призводять до викиду або протоки аварійно-хімічно небезпечних речовин (АХОВ) в атмосферу в кількостях, що становлять небезпеку масового ураження людей та тварин.

15:11:23 11.03.2022

Пам’ятка дії населення при виникненні радіаційної/ядерної аварії

Радіаційна аварія - це порушення правил безпечної експлуатації ядерно-енергетичної установки, обладнання або пристрою, при якому відбувся вихід радіоактивних продуктів або іонізуючого випромінювання за межі їх безпечної експлуатації, що призводить до опромінення населення та забруднення навколишнього середовища.

15:01:33 11.03.2022

Інформація щодо дій при отриманні повідомлення про загрозу вибуху

У випадку отримання повідомлення про загрозу вибуху: -    терміново повідомити про погрозу безпосередньому керівництву, а також правоохоронні, аварійні та спеціальні служби за телефонами 101, 102, 103, 104; -    силами персоналу здійснити попередній огляд приміщень об’єкту та прилеглої території на предмет виявлення сторонніх підозрілих предметів; -    за необхідності ініціювати евакуацію - у випадку виявлення вибухового пристрою чи підозрілого предмету з невизначеним господарем, а також у випадку реальної загрози при виявленні вибухових матеріалів евакуація здійснюється по маршрутам, що максимально віддалені від підозрілого предмету;

14:51:59 23.02.2022

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ НА КРИЗІ

     Перебуваючи зимової пори на замерзлих водоймах: чи то рибалячи, чи то активно відпочиваючи, – потрібно пам’ятати правила поводження на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання: вона ще (або вже) не міцна.

16:59:17 22.12.2021

ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З НОВОРІЧНОЮ ЯЛИНКОЮ

Її люблять діти і дорослі. Невимовну втіху приносить ялинка малятам. Але якщо не дотримуватись застережних заходів , весела чарівниця може затьмарити радість СВЯТА - ВИНЕКНЕННЯМ ПОЖЕЖІ.  Щоб цього не трапилось, при влаштуванні ялинки дотримуйтесь слідуючих правил пожежної безпеки :

16:42:47 22.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь