Красненська селищна рада
Золочівський район Львівська область

Сектор цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи

                                                                                                              Завідувач Сектору:  
     Графік режиму роботи:                                                         САДЖЕНИЦЯ Марта Богданівна   

Понеділок-Четвер з 9:00 до 18:00 год.                                              Контакти:
П'ятниця з 9:00 до 17:00 год.                                                            тел: +38 097 054 92 34
                                                                                                     email: martasadgenucia@gmail.com
                                

Документи Красненської селищної ради, пов'язані з цивільним захистом населення

Рішення ради №85 «Про входження до складу засновників, зміну назви та затвердження Положення комунальної установи «Місцева пожежна команда»», а також внесені зміни Рішення селищної ради №1055 «Про внесення змін до Положення комунальної установи «Місцева пожежна охорона» Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області»

Рішення селищної ради №1026 «Про зміну структури апарату управління та виконавчих органів Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області»

Рішення селищної ради №1056 «Про утворення Добровільної пожежної охорони на території Красненської селищної територіальної громади Золочівського району Львівської області»

Рішення селищної ради №1320 "Про внесення змін до Програми створення резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків Красненської селищної ради на 2024 - 2025роки "

ПРОГРАМА створення резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків Красненської селищної ради на 2024 - 2025 роки (нова редакція)

Рішення селищної ради №1321 «Про внесення змін до рішення селищної ради №1056 від 29.06.2023 року «Про утворення добровільної пожежної охорони на території Красненської селищної територіальної громади Золочівського району Львівської області»»

Рішення виконкому №620 «Про створення Красненської субланки Золочівської районної ланки Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області»

Рішення виконкому №786 «Про створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення населених пунктів Красненської територіальної громади Золочівського району Львівської області»

Рішення виконкому №815 «Про створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій»

Рішення селищної ради №1226 «Про внесення змін до Програми приведення захисних споруд цивільного захисту, протирадіаційних укриттів (ПРУ) у готовність до укриття населення на 2022-2025 роки»

НОМЕНКЛАТУРА НОРМИ ТА ОБСЯГИ НАКОПИЧЕННЯ резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання, ліквідації вірогідних надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру та їх наслідків Красненської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки

Оголошення та повідомлення щодо цивільного захисту населення

Навчання членів добровільної пожежної охорони Задвір'янського старостинського округу з протипожежної безпеки

На базі Навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області відбулося заняття на протипожежну тематику. Участь у заході взяли члени добровільної пожежної охорони Задвір'янського старостинського округу.

17:14 31.10.2024

Дії у разі виявлення вибонебезпечних предметів (ВНП)

При виявленні ВНП: • Зупиніться та озирніться навколо. Попередьте людей поряд про небезпеку. • Поверніться за маршрутом, яким прийшли. • На відстані не менше 100 метрів викликайте спеціалістів за номером 101, 102.  

09:15 16.10.2024

Основні правила пожежної безпеки у осінньо-зимовий опалювальний період

У осінньо-зимовий період збільшується навантаження на електромережі через те, що громадяни часто використовують конвектори та обігрівачі за для опалення житла. Але нерідко саме неправильне використання електроприладів чи їх несправність призводить до виникнення пожеж, значних матеріальних збитків і навіть загрози життю і здоров’ю людей.   Красненська селищна рада спільно з Золочівським РУ ГУ ДСНС України, переконливо наголошує на неухильному дотриманні правил пожежної безпеки в осінньо-зимовий період.

15:54 15.10.2024

Як не заблукати в лісі, - поради рятувальників

Збирати гриби в лісі - це чудовий спосіб провести час на природі. Проте важливо дотримуватися заходів безпеки, щоб не загубитися і ваше тихе полювання не перетворилося на пригоду без хеппі енду.

10:33 15.10.2024

Що робити у разі хімічної атаки

У разі хімічної атаки або аварії необхідно: щільно зачинити вікна та двері, вентиляційні отвори, димоходи; заклеїти щілини у вікнах папером чи скотчем; увімкнути телевізор чи радіо для отримання подальших вказівок; попередити близьких про небезпеку та можливу евакуацію; вимкнути побутові прилади та газ. У разі евакуації під час хімічної атаки або аварії потрібно: взяти з собою аптечку. одягнутись так, щоб залишилося якомога менше відкритої шкіри використовувати протигази або ватно-марлеві пов’язки, змочені водою або краще 2-5% розчином питної соди (при раженні хлором), оцтової або лимонної кислоти (при ураженні аміаком). залишити приміщення, використовуючи сходи. не їсти і не пити нічого. У разі аварій з викидом хлору — намагайтеся пересуватися по підвищеннях, у разі викиду аміаку — низинами. Якомога швидше залиште зону ураження, рухаючись поперек потоку повітря чи вітру.

23:11 11.04.2022

Пам’ятка дії населення при виникненні хімічної небезпеки

Під хімічною аварією розуміється порушення технологічних процесів на виробництві, пошкодження трубопроводів, ємностей, сховищ, транспортних засобів при здійсненні перевезень і т.п., що призводять до викиду або протоки аварійно-хімічно небезпечних речовин (АХОВ) в атмосферу в кількостях, що становлять небезпеку масового ураження людей та тварин.

15:11 11.03.2022

Пам’ятка дії населення при виникненні радіаційної/ядерної аварії

Радіаційна аварія - це порушення правил безпечної експлуатації ядерно-енергетичної установки, обладнання або пристрою, при якому відбувся вихід радіоактивних продуктів або іонізуючого випромінювання за межі їх безпечної експлуатації, що призводить до опромінення населення та забруднення навколишнього середовища.

15:01 11.03.2022

Інформація щодо дій при отриманні повідомлення про загрозу вибуху

У випадку отримання повідомлення про загрозу вибуху: -    терміново повідомити про погрозу безпосередньому керівництву, а також правоохоронні, аварійні та спеціальні служби за телефонами 101, 102, 103, 104; -    силами персоналу здійснити попередній огляд приміщень об’єкту та прилеглої території на предмет виявлення сторонніх підозрілих предметів; -    за необхідності ініціювати евакуацію - у випадку виявлення вибухового пристрою чи підозрілого предмету з невизначеним господарем, а також у випадку реальної загрози при виявленні вибухових матеріалів евакуація здійснюється по маршрутам, що максимально віддалені від підозрілого предмету;

14:51 23.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь