У амбулаторії сімейної медицини с.Задвір’я перемурували димоходи та планують здійснити реконструкцію даху

Дата: 23.10.2021 18:46

Фото без опису   ??Спільними зусиллями селищного голови Романа Фурди, старости Задвір’янського старостинського округу Едуарда Марціняка, працівників комунального підприємства та небайдужих мешканців села вдалось вирішити нагальну проблему амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с.Задвір’я.

????Зокрема, у закладі в одному місці протікав дах, який зараз потребує реконструкції, та руйнувались цегляні димоходи, що спричиняло часті проблеми з опаленням.

????За дорученням селищного голови, Красненське комунальне підприємство громади надало вишку, якою працівники дістались до покрівлі, де перемурували три димоходи та поміняли один лист шиферу.

??Долучились до вирішення цієї проблеми і мешканці села Задвір’я:

?Петро Пинда (забезпечив піском);

?Едуард Марціняк (забезпечив цемент); ?Антін Максимів (забезпечив шифер).

??Однак, варто зауважити, що загалом покрівля приміщення амбулаторії села перебуває в незадовільному стані, тому планується в подальшому повноцінна реконструкція.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису