Селищний голова Роман Фурда відвідав прикордонну польську гміну Супрасль

Дата: 08.12.2021 17:35

Фото без опису??Сьогодні у другий день перебування в Республіці Польща селищний голова Роман Фурда у складі українсько-польської делегації взяв участь у панельних дискусіях щодо спільних проектів та співпраці в галузях екології, культури, освіти.

??Учасники обговорили тему безпеки в умовах гібридної війни, адже гміна Супрасль є прикордонною територією, яка потерпає від гібридних атак з боку країни Білорусь.

??Польські політики та експерти зазначили, що досвід України є надзвичайно важливим для Польщі у зв'язку з ситуацією, що склалася на їхньому кордоні. І закликали спільно боротися проти гібридної війни.

??Візит делегації Львівщини в Республіку Польща триває.