Дата: 02.03.2022 21:12

Фото без опису?? Увага! Шановні мешканці громади! Сьогодні повітряна тривога оголошувалась три рази!

?Чому так часто? Повітряна тривога оголошується, коли сили ППО сповіщають про рух ворожих літаків у напрямку Львівської області або є підтвердження запуску балістичних ракет.

????Точне місце, куди може влучити ракета, чи який населений пункт атакує літак, визначити важко.

????Тому повітряна тривога (в т.ч. і по всій території області одразу) буде оголошуватися стільки разів, скільки цього вимагатиме ситуація!

????Це рятує людські життя!