Як в Красненській ТГ відзначили День Української Державності

Дата: 29.07.2022 08:05

Фото без описуНове для українців державне свято, що сприятиме утвердженню спадкоємності українського народу, захисту національних інтересів України, збереженню історичної справедливості та нівелюванню фейкових наративів з боку російської федерації як держави-агресора щодо історичних аспектів українського державотворення, відзначили у населених пунктах Красненської ТГ.

Фото без описуВ стінах КЗ "Публічна опорна бібліотека ім. Івана Тиктора" було проведено літературно-музичну годину: "Що для тебе Державність", де гостями були активна молодь, працівники КЗ"ЦКІД", творчі особистості О.Приставська і Х.Вовчанська, поетеса М.Котула.

У інших населених пунктах громади провели з дітьми майстер-класи, книжкові виставки, конкурс малюнків тощо.

День Української Державності - історичне надбання поколінь, а наша мета її захист.