Селищний голова Роман Фурда відзначив переможців дитячого конкурсу малюнків

Дата: 20.09.2022 21:26

Фото без описуПротягом серпня у Красненській ТГ тривав конкурс дитячих патріотичних малюнків «Тобі, мій воїне, мій захисникзахисниця». Сьогодні переможцям дитячого конкурсу малюнків були вручені подарунки та грамоти.

Селищний голова Роман Фурда подякував всім учасникам конкурсу і зазначив, що він надзвичайно вражений малюнками наших дітей, які прекрасно відобразили у своїх роботах слова вдячності нашим захисникам, показали мужність українських бійців та гордість за наших захисників.

«Роботи, які були представлені на конкурсі, пройняті переживаннями за сьогодення нашого народу, духом патріотизму й гордості за його славну історію, вирізняються оригінальністю композиції, розмаїттям ідей у подачі художнього образу воїнів-захисників України. Усі творчі роботи вже передані для наших захисників на передову», - розповів селищний голова Роман Фурда.

Далі відбулось нагородження переможців конкурсу у трьох вікових категоріях:

? молодша: від 6 до 8 років включно;

? середня: від 9 до 11 років включно;

? старша: від 12 до 15 років включно.

За результатами оцінок журі в молодшій віковій категорії отримали:

??перше місце – Ангеліна ШУЛЬГАН,

??друге місце посіла – Арина ЛОТОЦЬКА,

??третє місце розділили – Каріна КОЗЛОВСЬКА, Аліна СТЕФАНИШИН та Анастасія ФЕДЕНКО.

??В середній віковій категорії:

??перше місце посіла Дарія ФЕДЕНКО,

??друге – Ангеліна ШУЛЬГАН.

??В старшій віковій категорії:

??перше місце – Анна ШУЛЬГАН,

??друге місце – Віка КУЛЬЧИЦЬКА.

??Зазначимо, що ініціатором проведення патріотичного конкурсу був Сектор «Служба у справах дітей» Красненської селищної ради.

Більше фото на нашій офіційній Facebook-сторінці.