На території Красненської ТГ опалювальний сезон завершується 14 квітня

Дата: 10.04.2023 16:26

Фото без описуВідповідне розпорядження №87 від 10.04.2023 року підписав Красненський селищний голова Роман Фурда.

«Завершити 14 квітня 2023 року опалювальний період 2022/23 років в усіх комунальних закладах, установах, організаціях та інших споживачів на підвідомчій території Красненської селищної територіальної громади Золочівського району Львівської області. У разі зниження середньодобової температури повітря нижче +8 °C протягом трьох діб, для підтримки належного температурного режиму в межах затверджених лімітів, дозволити підігрів приміщень закладів дошкільної та загальної середньої освіти, закладів охорони здоров’я», - йдеться у розпорядженні.