Підприємства інформують про проведення обробки посівів

Дата: 12.05.2023 10:10

Фото без описуУ зв’язку з несприятливими погодніми умовами обробки які були заплановані на 08-10 травня 23 перенесено на 13-14 травня 2023 р. У вечірні та нічні години ТОВ “Апогей агро” буде проводити обробку посівів озимого ріпаку на території Красненської територіальної громади ( с. Куткір) та Буської громади (с. Журатин) наступними препаратами:

📌Маврік (інсектицид) - тау-флувалінат, 240 г/л (3 клас токсичності)

📌Лювітор (інсектицид) - тіаклоприд, 240 г/л (3 клас токсичності)

📌Біскайя (інсектицид) - тіаклоприд, 240 г/л (3 клас токсичності)

📌Віарес - (інсектицид) - Ацетаміприд, 300 г/л (3 клас токсичності)

📌Аканто плюс - (фунгіцид) - пікоксістробін – 200 г/л, + ципроконазол – 80 г/л (3 клас токсичності)

📌Амістар екстра (фунгіцид) - 80 г/л

📌Ципроконазол 200 г/л Азоксистробін (2 клас токсичності)

Рекомендований термін ізолювання бджіл до 2 діб.

ВАЖЛИВО: Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише зареєстровані препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно «Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні», згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво».