Ветерани ФК «Сокіл» - переможці Благодійного Чемпіонату Золочівського району з футболу 8х8 серед ветеранів

Дата: 27.09.2023 11:27

Фото без описуДнями відбувся дружній турнір серед ветеранів футболу Золочівщини, який пройшов під егідою благодійництва, цього разу об’єднав справді близьких товаришів: команди ветеранів з Андріївки, Красного, Золочева та Бродів.

За тур до закінчення Чемпіонату Золочівського району з футболу 8х8 серед ветеранів стали переможцями ветерани ФК «Сокіл» (Андріївка), які вибороли перемогу у ФК «Богун» (Броди) з результатом 3:1.

Тепер ветерани з нетерпінням очікують на наступні змагання!