Запрошуємо родин Героїв до Зарваниці

Дата: 16.10.2023 09:30

Фото без опису27 жовтня 2023 року в духовному центрі «Зарваниця» (Теребовлянський район, Тернопільська обл.) відбудеться богослужіння за зниклими безвісти та полоненими військовослужбовцями та загиблими Захисниками і Захисницями України, які віддали свої життя у час жорстокої боротьби із російським загарбником та молитва за мир в Україні.

Відвідати Божественну літургію матимуть можливість родини Героїв, які родом та/або проживали в Красненській ТГ.

Початок богослужіння о 10.00 год..

Доїзд родин Героїв на богослужіння буде здійснено Красненською селищною радою.

Виїзд автобуса о 07.00 год. з автостанції «Красне».

Під час літургії родини наших Героїв супроводжуватимуть отці Володимир Целень та Юрій Толочний.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати за телефоном 0937462253 – Роман, 0962705161 – Люба, або у відділі соціального захисту населення Красненської селищної ради за адресою: вул. І. Франка, 2а, смт. Красне.