Проти спільного ворога

Дата: 29.04.2024 12:26

Фото без описуКраїна-агресор росія продовжує свою війну проти нас, використовуючи всі можливі засоби, щоб підірвати наш суверенітет, нашу територіальну цілісність, нашу національну безпеку. Ми не дозволимо цьому статися і будемо продовжувати боротися за нашу Батьківщину, за нашу свободу, за наше майбутнє. І дрони дають нам значну підтримку у цій боротьбі.

На прохання бійців одного із підрозділів Нацгвардії закупили для них квадрокоптер DJI MAVIC загальною вартістю 89 тис 600 грн, який широко застосовується силами оборони України для бойових завдань. Він має покращені характеристики, дає змогу здійснювати більш тривалі польоти і на більшу відстань. Цю «пташку» вже передали бійцям.

Варто зазначити, що до придбання цього квадрокоптера долучились:

📌КНП «Красненська міська лікарня» (24 тис 100 грн);

📌фермерське господарство «Вікторія», керівник Мирослава Кметко (20 тис грн.);

📌підприємство «КРАСНЕБРУК», керівник Андрій Нестерович (20 тис.грн.);

📌ТзОВ «Побут сервіс», керівник Марія Шпинда (10 тис.грн);

📌працівники Красненської селищної ради – 8 тис 500 грн;

📌Буська громадська організація Українського товариства мисливців та рибалок – 7 тис.

Фото без опису«Хочеться, щоб перемога над російською ордою настала якнайшвидше. Дякую усім, хто продовжує допомагати бійцям захищати державу та її громадян. Спільно зможемо здолати ворога!», – наголосив селищний голова Роман Фурда.