Щодо зустрічі представників з сім’ями загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, сім’ями полонених та зниклих безвісти військовослужбовців, військовослужбовцями та ветеранами війни

Дата: 03.06.2024 08:52

Фото без описуУ четвер, 6 червня 2024 року о 15.00 в в приміщенні сесійної зали адмінбудинку Буської міської ради,  ІІІ-й поверх (біла будівля за адресою: м. Буськ, вул. Львівська, 2) відбудеться зустріч представників Львівської військової державної адміністрації та керівників/представників установ та організацій області та Золочівського району з:

- членами сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та Захисників і Захисниць України;

- членами сімей зниклих безвісти та полонених військовослужбовців;

- особами з інвалідністю внаслідок російсько-української війни;

- військовослужбовцями (або членами їх сімей) які отримали поранення, контузію чи у яких виникли питання щодо оформлення лікарських документів та інші юридичні питання.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати за телефоном 093-746-22-53 – Роман, 093-398-40-92 – Оксана або у відділі соціального захисту населення Красненської селищної ради за адресою: вул. І.Франка, 2а, смт. Красне.