Вшанування пам'яті героїв: родини полеглих Захисників отримали державні нагороди

Дата: 11.07.2024 15:34

Фото без описуРодини загиблих військових з Красненської ТГ отримали посмертні державні нагороди. Їх вручили за мужність та професіоналізм бійців, які захищали Україну. Це ордени “За мужність” ІІІ ступеня та медаль “За мужність” від батальйону.

Вручення відбулося сьогодні під час чергової сесії Красненської селищної ради.

Хвилиною мовчання учасники засідання вшанували полеглих на війні воїнів.

Укази Президента України Володимира Зеленського «Про відзначення державними нагородами України» зачитав начальник відділу документального обліку 2 відділу Золочівського районного ТЦК та СП та капітан Володимир Возняк.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено:

орденом «За мужність» ІІІ ступеня – СИЛІВАКІНА Олександра Миколайовича (посмертно) старшого лейтенанта (указ Президента України №14/2024 від 20.01.2024 року), мешканця смт.Красне;

орденом «За мужність» ІІІ ступеня – КЛИМА Павла Петровича (посмертно) старшого солдата (указ Президента України №861/2023 від 28.12.2023), мешканця с.Сторонибаби;

Також наказом командира 420-го окремого стрілецького батальйону №284 від 20.04.2024 року нагороджено:

медаллю «За мужність» – ГУЖЕНКА Ігоря Івановича (посмертно) (указ №284 від 20.04.2024), мешканця смт.Красне.