Увага! Отримайте квитанцію та сплатіть земельний податок!

Дата: 19.07.2024 15:34

Фото без описуВідповідно до Податкового кодексу України плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Платниками податку є:

- власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);
- землекористувачі.

Об’єктами оподаткування є:

- земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні;
- земельні частки(паї), які перебувають у власності.

Отримати квитанцію для сплати земельного податку можна у відділенні УКРПОШТИ в селищі Красне.

Землекористувачів, власників земельних ділянок населених пунктів Красненської ТГ за вказаними квитанціями просимо звертатися до старостів та діловодів населених пунктів за місцем знаходження земельних ділянок.

Земельний податок сплачується за Вашим індивідуальним ідентифікаційним номером, а не за адресами, що вказані у податковому повідомленні (адже адреси вказані у податковому повідомленні не завжди збігаються з адресами фактичного проживання).