Чергова непоправна втрата

Дата: 30.07.2024 14:35

Фото без описуСьогодні в нашу громаду надійшла сумна звістка. Помер наш Захисник, командир ремонтного взводу автомобільної техніки роти матеріально-технічного забезпечення військової частини Т0910 старший сержант військової служби КОМАР Володимир Михайлович, 11.10.1973 р.н., мешканець с.Балучин.

Володимир був призваний на службу за призовом під час мобілізації 26 квітня 2022 року Золочівським РТЦК та СП.

Сьогодні Володимир помер в КНП «Перше територіальне медичне об’єднання м.Львова», причина смерті: інфаркт головного мозку.

Світлий спомин про нашого Героя назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, односельчан, усіх, хто знав його. Хай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять Герою!

Живим коридором зустрічаймо траурний кортеж з тілом Героя

Сьогодні, о 16.15 год., з моргу КНП «Буська ЦРЛ», виїжджатиме траурний кортеж з тілом Героя, Захисника України, мешканця с.Балучин КОМАР Володимира Михайловича.

Маршрут пролягатиме: Буськ-Красне-Балучин

Панахида відбудеться об 19:00 год.

Прощання пройде у середу, 31 липня, об 11:00.

Просимо жителів громади своєю участю вшанувати пам’ять воїна України