Вифлеємський вогонь миру – у Красненській громаді
Сьогодні, біля Різдвяної шопки у Привокзальному скверику селища Красне, відбулася урочиста передача Вифлеємського вогню миру Красненській громаді. Цю почесну місію виконали пластуни Станиці Красне Пласту НСОУ на чолі зі станичним ГО «Станиця Красне Пласту – НСОУ» Василем Фтомовичем та пластункою-сеньйоркою праці Людмилою Гураш.
Вифлеємський вогонь миру — це символ єдності, надії та незламності, який у теперішній час набуває особливого значення. В умовах війни він стає нагадуванням про спільну боротьбу за вільне майбутнє та підтримку одне одного.
На події були присутні селищний голова Роман Фурда, всечесні отці різних конфесій населених пунктів, працівники культури та жителі громади. Представники духовенства провели спільний молебень, під час якого молилися за мир і добробут у країні.
Виступаючи перед присутніми, селищний голова Роман Фурда наголосив:
«Вифлеємський вогонь є символом єдності та незламності у боротьбі за наше вільне і мирне майбутнє. Дякую пластунам за їхню відданість цій чудовій традиції, яка нагадує про важливість духовного єднання і любові до ближнього. Вогонь з Вифлеєму стане для нас світлом надії на мир у нашій країні, променем тепла та гармонії у святковий час…». Він також побажав усім присутнім миру, злагоди та перемоги.
Після промови пластуни передали Вифлеємський вогонь священнослужителям і мешканцям громади. Люди з лампадками брали цей символічний вогонь до своїх домівок, наповнюючи оселі теплом і надією.
Завершився захід спільним виконанням колядки «Нова радість стала» за участі працівників культури та присутніх. На жаль, подію довелося достроково завершити через оголошення повітряної тривоги.
Для довідки: перевезення Вифлеємського вогню миру — це міжнародна щорічна скаутська акція, приурочена до святкування Різдва Христового. Символічний вогонь, запалений у місці народження Ісуса Христа, австрійські скаути доставляють до Відня, звідки він передається іншим скаутським осередкам у різних країнах світу. Ця традиція об’єднує людей різних національностей та віросповідань, надихаючи на добрі справи та спільне святкування.