У Красненській громаді запрацював Центр надання адміністративних послуг

Дата: 25.03.2021 12:42

У колишній будівлі селищної ради почав функціонувати Центр надання адміністративних послуг, аби місцеві мешканці громади могли отримати необхідні послуги «на місці».Фото без опису
????Для створення Центру було здійснено реконструкцію інтер’єру приміщення, оснащено центр меблями та технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням.

ЦНАП наразі здійснює наступні послуги:

?Реєстрація юридичних осіб;
?Реєстрація фізичних осіб-підприємців;
?Реєстрація нерухомості;

????Вказаний перелік послуг планується розширити з метою вирішення широкого кола питань, які виникають у громадян.
????ЦНАП знаходиться за адресою: смт.Красне, вулиця Івана Франка, буд.5 (колишня будівля селищної ради). Режим роботи – щодня, крім суботи та неділі з 9:00 до 18:00 год. Прийом документів здійснюється до 16:00 год.
????Очолює відділ ЦНАП Красненської селищної ради Дарія Семенівна Вільшанецька.Фото без опису