8 квітня 2021 о 17 год. в приміщенні Красненської селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради територіальної громади Золочівського району Львівської області.

Дата: 07.04.2021 13:05

Фото без описуЗавтра 8 квітня 2021 о 17 год. в приміщенні Красненської селищної ради за адресою смт. Красне, вул.. Івана Франка, 2/а відбудеться засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради територіальної громади Золочівського району Львівської області.

На порядок денний винесені такі питання:
1.Про схвалення проекту рішення Красненської селищної ради «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.
2.Про використання печаток та штампів .
3.Про надання дозволу на зріз дерев.
4.Про схвалення проекту рішення Красненської селищної ради «Про внесення змін та доповнень до селищного бюджету Красненської територіальної громади Золочівського району на 2021 рік» .
5.Про схвалення проекту рішення Красненської селищної ради «Про затвердження Програми підтримки ГО «Буська районна Спілка політичних в’язнів та репресованих України» і патріотичного виховання молоді на 2021-2025 роки».
6.Про схвалення проекту рішення Красненської селищної ради «Про затвердження Комплексної програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області на 2021 рік».
7.Про схвалення проекту рішення Красненської селищної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення Красненської селищної ради від 23 грудня 2020 р.№ 22 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області 8 скликання».
8.Про присвоєння поштової адреси житловому будинку в смт. Красне  по вулиці Довженка (заява Романів Ірини Юріївни).
9.Про присвоєння поштової адреси житловому будинку, забудовником якого є Семенович Марія Теодорівна.
10.Про присвоєння поштової адреси житловому будинку, забудовником якого є Лишак Зоряна Ігорівна та Братунь Марта Ігорівна .
11.Про присвоєння поштової адреси житловому будинку, забудовником якого є Чирка Сидонія Йосифівна .
12.Про присвоєння поштової адреси житловому будинку, забудовником якого є Окопна Ольга Романівна .
13.Про розгляд заяви Колодія Ростислава Романовича щодо присвоєння поштової адреси .
14.Про присвоєння поштової адреси житловому будинку, забудовником якого є Венямінов Арам Юрійович .