Шановні мешканці громади! Вітаю вас з Міжнародним днем сім`ї.

Дата: 15.05.2021 12:16

Фото без опису????Сьогодні уся країна відзначає день сім'ї – день наших з Вами родин. Адже саме сім’я є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. В сім´ї дитина???? отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини????????, вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги????.

????Хай це свято стане для кожного з вас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї. Бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків.

З повагою,

Красненський селищний голова       Роман ФУРДА