Красненська селищна рада отримає державне фінансування на прокладання високошвидкісного інтернету до сіл, де відсутній оптичний Інтернет

Дата: 04.06.2021 23:15

??Міністерство цифрової інформації затвердило перелік громад, які за результати конкурсу щодо прокладання високошвидкісного інтернету до сіл отримають з державного бюджету фінансування. Серед переможців – Красненська селищна рада.

??Для участі у проекті «Інтернет-субвенція» Красненський селищний голова Роман Фурда подав ще у квітні цього року відповідну заявку. За отримані кошти громада планує здійснити підведення оптоволоконного високошвидкісного Інтернету населених пунктів, які відповідають критеріям.

?Зазначимо, що у проекті йдеться саме про оптичний інтернет. Це фіксований швидкісний інтернет, але з використанням найсучасніших технологій. Його можна порівняти з електромобілем Tesla в автомобільній сфері. Оптичний інтернет – найбільш швидкий, надійний та безпечний.