Секретар виконкому Богдан Глова взяв участь в засіданні із розробки символіки району

Дата: 20.07.2021 21:33

??Сьогодні, 20 липня, у приміщенні Золочівської районної ради відбулося засідання робочої групи із розробки символіки Золочівського району (герба, прапора) та напрацювання презентаційних матеріалів для фотоальманаху про оновлений Золочівський район.

??У засіданні взяли участь: заступник голови Золочівської райради Іван Закала, секретар виконавчого комітету Красненської селищної ради Богдан Глова та представники інших тергромад району.

??Учасники робочої групи опрацювали запропоновані варіанти герба та прапора району та сформували пропозиції, які будуть враховані до остаточного варіанту символіки району.

??

Також розробили дорожню карту з підготовки матеріалів до фотоальманаху про оновлений Золочівський район.

/Фото: пресслужба Золочівської районної ради/