З 06 липня 2023 року Красненська селищна рада оголошує конкурс проєктів місцевих ініціатив

Дата: 05.07.2023 09:08

Фото без опису

28 лютого 2023 року Красненською селищною радою прийнято рішення щодо затвердження програм для проведення конкурсів місцевих ініціатив.

Метою конкурсу є сприяння ініціативним групам та громадським організаціям Красненської територіальної громади у вирішенні місцевих проблем і створенні умов для сталого соціально-економічного розвитку шляхом проведення Конкурсу проєктів місцевих ініціатив (далі – Конкурс), відповідно до пріоритетних напрямів Конкурсу з їх дофінансуванням за рахунок коштів місцевого бюджету.

Участь у Конкурсі можуть брати громадські організації та/або ініціативні групи.

Обов’язковою умовою отримання коштів з місцевого бюджету є залучення до загального бюджету проєкту коштів з інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Конкурсант має право подати на реєстрацію не більше двох проєктів, що належать до однієї юридичної особи та її структурних підрозділів (один – роботи капітального характеру, другий – придбання матеріалів, обладнання, тощо).

До заявки додаються:

- за наявності фінансового внеску (кошти фізичних осіб та спонсорів) – належно засвідчені виписки з фінансових установ про наявність небюджетних коштів Конкурсанта або юридичні зобов’язання від спонсора щодо виділення коштів у вигляді угоди про співпрацю з чітко зазначеною назвою проєкту та сумою коштів;

- за наявності нефінансового внеску – належно оформлений акт про нефінансовий внесок, що складається на підставі кошторисної документації;

- документи, що обґрунтовують видатки в рамках проєкту (локальні та зведені кошториси, розроблені та засвідчені в установленому законодавством порядку, комерційні пропозиції, розрахунки тощо);

- довідка від балансоутримувача про правовий статус нерухомого майна;

- фото об’єкта в електронному вигляді;

- для громадських організацій - копію свідоцтва про державну реєстрацію.

Загальний опис проєкту та визначені вище документи Конкурсант подає до селищної ради або відправляє на офіційну електронну скриньку селищної ради одним сканованим PDF файлом.

Прийом та реєстрація заявок для участі у Конкурсі відбувається до 31 липня 2023 року включно !!!

Детальну інформацію щодо порядку та умов проведення конкурсів знайдете за посиланнями:

Про затвердження Програми проведення конкурсу проєктів місцевих ініціатив, спрямованих для розвитку освітніх закладів (шкіл) Красненської територіальної громади на 2023 рік

Про затвердження Програми проведення конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Красненській територіальній громаді на 2023 рік

Завантажити форму ЗАЯВКИ