Красненська селищна рада ОТГ повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 02.09.2021 15:10

Фото без опису     Повна назва документа державного планування:
Відповідно до рішення голови Балучинської сільської ради від 19.02.2020р. № 515 розпочато розроблення проекту детального плану території з метою впорядкування території та визначення необхідної площі земельної ділянки для будівництва та обслуговування виробничих будівель по вул. Джерельна в с. Балучин.

Замовник розроблення детального плану та орган що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Передбачувана процедура громадського обговорення:
    •    Дата початку та строки здійснення процедури:
Подати свої письмові зауваження та пропозиції можна в Красненській селищній раді (адміністративне приміщення за адресою с. Красне, вул. І.Франка, буд. 2-А):
з 02.09.2021 року до 02.10.2021 року.

Відповідальною посадовою особою Красненської селищної ради за організацію розгляду пропозицій – М. Владика, головний архітектор Красненської селищної ради ОТГ.

•    Способи участі громадськості:
    Участь громадськості це подання письмових зауважень та пропозиції щодо проекту державного планування слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555.
Ймовірні транскордонні наслідки для довкілля при реалізації документу державного планування – детального плану території відсутні.
    •    Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:
Громадські слухання призначено на 04.10.2021 року в приміщенні Красненської селищної ради.

•    Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції:
Індекс - 80560,  с. Красне, вул. І.Франка, буд. 2-А. ,
E - mail: mail@krasne-rada.gov.ua