Затверджено переможців проєктів місцевих ініціатив громади

Дата: 26.10.2021 18:53

Конкурсна комісія для проведення конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Красненській селищній раді затвердила переможців.

За результатами голосування затверджено наступні проєкти-переможці:
 Реконструкція приміщення роздягальні ДЮСШ «Авангард» для створення належних умов спортивного дозвілля, дітей та молоді (ініціатор Роман Форошівський);
 Створення належних умов для функціонування Народного дому в с.Мала Вільшанка (ініціатор Ярослава Лучка);
 Доукомплектування дитячого майданчика у с.Задвір’я (ініціатор Антін Максимів).

Секретар ради Світлана Дідух подякувала учасникам за ініціативність та зазначила, що завдання конкурсу полягало активізувати місцеві громадські та ініціативні групи надати можливість місцевим мешканцям розвинути творчий потенціал і взяти на себе відповідальність за здійснення позитивних змін в своїх громадах; показати конкретні та видимі результати щодо розвитку громади.

Від селищної ради переможців нагородили Сертифікатом на суму, яку вони отримають з бюджету на реалізацію свого проекту, що має бути завершений до кінця року.