Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ і НС

Дата: 28.10.2021 18:29

Фото без опису

Сьогодні відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) при Красненській селищній раді під головуванням заступника селищного голови Андрія Лащука.

На порядку денному розглянули протокол Обласної комісії ТЕБ і НС щодо питання організації протиемідемічних заходів щодо запобігання та нерозповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 у зв’язку з віднесенням Львівської області до «червоної» зони. Цим протоколом регулюються обмежувальні заходи, які будуть дійсні з 30 жовтня.

Зокрема, забороняється:

- робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень на винос;

- робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо;

- робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;

- робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;

- проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;

- робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Також було зазначено, що указані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100 % співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат (пункт 35 постанови КМУ від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»).

Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на червоному рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил.