Представники Красненської громади висадили понад сім тисяч саджанців сосни та дуба

Дата: 05.11.2021 21:04

Фото без опису??В рамках щорічної акції порятунку лісу, за ініціативи Буського ДП «Галсільліс», представники Красненської селищної ради сьогодні взяли участь у плановій посадці сіянців на ділянці 1,10 гектари.

????Ділянка, яку заліснювали в кварталі №34, утворилась внаслідок планової вирубки зрілих дерев. Її засадили соснами і дубами.

??До проведення осінньої акції долучились секретар ради Світлана Дідух, заступники селищного голови Ігор Шульга та Андрій Лащук, секретар виконавчого комітету Богдан Глова, депутати ради Роман Форошівський, Анатолій Мандій, Євген Ярема, Степан Миляновський, начальник фінансового управління Михайло Гавінський, головні спеціалісти відділів ради Ярослав Глова, Марта Саджениця, Роман Матвіюк, Оксана Турчин, Юлія Хвостяк, Світлана Юськів, начальник організаційного відділу Марія Лисянська, начальник комунального підприємства Андрій Сушкевич, начальник земельного відділу та екології Любомир Троць, староста Задвір'янського старостинського округу Едуард Марціняк, представники відділу освіти, культури, розвиту туризму та молоді Ольга Мазур, Світлана Романів, Юлія Новосад, Юрій Вантух, директор Буського ДП «Галсільліс» Ігор Гаркут та інші.

?????Попри несприятливу погоду все пройшло в дружній та веселій атмосфері, від інструктажу з техніки безпеки та майстер класу правильної посадки.

??Загалом висаджено сім тисяч саджанців сосни та дуба.