У селі Андріївка біля дитсадка здійснено капітальний ремонт огорожі

Дата: 05.12.2021 16:59

??Нова огорожа біля ЗДО «Барвінок» – результат співпраці батьків, вихователів, місцевої старости та Красненського селищного голови. Тепер садочок має не лише естетичний вигляд, а й створює безпечні умови відпочинку діток на дворі та майданчику.

??На ці роботи з селищного бюджету було виділено 49 тис. 293 тис. грн. Батьки долучились до робіт.

?«Встановлення нової огорожі тепер захистить дітей від можливих небезпечних ситуацій, безпритульних тварин на територію закладу. Дякую батькам, вихователям, старості Андріївського старостинського округу Мирославі Когут за спільну нашу роботу, бо ми розуміємо, що від того, який ми закладемо фундамент, залежить те, яким будем наше майбутнє. І, що найголовніше, ми створюємо це майбутнє разом – громада та влада. А це запорука того, що відповідальність відчуватиме кожен і кожен буде прикладати максимум зусиль», - зазначив селищний голова Роман Фурда .

??Додамо, що також планується капітальний ремонт огорожі ДНЗ «Калинонька» в смт.Красне