Вона підкорює своїм голосом

Дата: 17.12.2021 21:26

Фото без опису??Напередодні дня Святого Миколая, селищний голова Роман Фурда зустрівся з талановитою Богданкою Федишин, яка виховується у дитячому будинку сімейного типу на базі сім’ї Наталі та Віктора Севруків (с.Задвір’я).

????У свої 16 років Богданка – лауреат обласної мистецької премії «Талановита Львівщина». Навчається у Львівській державній дитячій музичній школі №1 ім.А.Кос-Анатольського. Її милозвучний голос лунає у різних мистецьких заходах на Львівщині.

??З особливою увагою і теплотою селищний голова Роман Фурда поспілкувався з дівчиною, поцікавився її творчими здобутками та мріями. Для голови Богданка подарувала мистецький дарунок - виконання пісні на італійській мові.

????Від Святого Миколая голова Роман Фурда подарував Богданці святкові подарунки та побажав сім’ї миру і злагоди у домівці, здоров'я дітям, радості від їх успіхів та досягнень.