У Красненській ТГ відбувся конкурс дитячих малюнків «Скажемо насильству – НІ!»

Дата: 21.12.2021 09:55

Фото без опису??У рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» серед учнів громади відбувся конкурс малюнків «Скажемо насильству – НІ».

?На своєму засіданні конкурсна комісія спільно із секретарем ради Світланою Дідух розглянула понад 100 малюнків, які надійшли на конкурс.

??Переможців визначали у трьох вікових категорія: 6-9, 10-13 та 14-16 років.

??Основне завдання конкурсу – привернути увагу до прав дитини, виховання толерантної ненасильницької поведінки у дітей, популяризація загальнолюдських цінностей, виховання високих моральних якостей та відповідального ставлення до оточення.

??Роботи, які представили школярі були змістовними та яскравими. Інколи дорослим варто їх переглядати, аби зрозуміти, що діти чітко визначають кордони між любов'ю та злом.

??Переможців у різних номінаціях чекають грамоти та подарунки від керівництва селищної ради.