Кращі команди та гравці сезону були нагороджені медалями і кубками.

Дата: 26.12.2021 19:00

Фото без опису?Футбол називають грою мільйонів тому що, та сила, динамічність, спритність, неочікуваність привертає увагу людей. Футбол – це ніби невеликий спектакль, у якому беруть участь сміливі і мотивовані люди, які готові показати щось цікаве та інтригуюче, свою майстерність – тобто подарувати свято людям, зробити все для того, щоб ним захоплювались. Футбол - це спорт №1 в нашому районі.

?Тому на святі звучало багато похвальних слів на адресу керівників та тренерів команд, гравців та вболівальників, організаторів змагань, які в ці не прості часи, знаходять сили, бажання та можливості, щоб розвивати футбол, залучати дітей та молодь до систематичних занять фізичними вправами, а ветеранам підтримувати свій фізичний стан.

?Селищний голова Роман Фурда вітаючи спортсменів, зазначив, що футбол згуртовує всіх нас, ми стаємо як сім’я, в якій один за всіх і всі за одного. Ми знаходимо нових друзів, колег. Займаючись, ми стаємо сильніше фізично і морально, що допомагає нам переборювати різні труднощі. Людина обравши футбол вже сильна і мотивована, яка готова до труднощів. Працюючи в поті лиця вона отримає гарне здоров’я, силу, мужність, витривалість, мотивацію до нових здобутків.

?Представник Федерації футболу Золочівського району Степан Вольський зазначив, що кожна проведена гра продемонструвала, що Красненська громада має зростаючі футбольні таланти, які вже зараз мають значні успіхи у цьому виді спорту.

?Свої почесні нагороди отримали:????

????Золоті медалі – команда ФК “Красне”;

????друге місце – “Сокіл” (Андріївка);

????бронза – “Мебус” (Сторонибаби).

?Кращий воротар – Назар Плотниця (ФК «Петричі», с.Петричі);

?Кращий захисник – Сергій Монастирський (ФК «Сокіл», с.Андріївка);

?Кращий півзахисник – Михайло Семенів (ФК «Красне», смт.Красне);

?Кращий нападник і бомбардир – Руслан Яровий (ФК «Красне», смт.Красне);

?Кращий тренер – Володимир Мерцало (ФК «Красне, смт.Красне).

?Подяками за вагомий внесок у розвиток футболу Золочівського району відзначені:????

????селищний голова Роман Фурда;

????Юрій Башко (ФК «Петричі»);

????Андрій Гладишевський (ФК «Мебус» с.Сторонибаби);

????Роман Форошівський (ФК «Сокіл», с.Андріївка);

????Ігор Доскіч (ФК «Красне»).