Україна понад усе, - наш вантаж прибув у Київ

Дата: 04.03.2022 20:44

Фото без опису??Представники Координаційного центру Львова надіслали слова вдячності всім тим людям, які зібрали велику кількість овочів з Красненської громади.

??А також подяка хлопцям з самооборони, які це все загрузили у фуру вночі, а також керівництву громади, які на прохання представника Координаційного центру за дві години організували довантаження фури ще 10 тоннами.

??І як щойно стало відомо вантаж прибув у Київ для потреби військового госпіталю.

????Дякуємо ще раз всім Вам за таку Вашу швидку і щиру жертовність!!!

Україна понад усе!!!

???????? Слава Україні!!!????????