Красненська селищна рада звернулася до країн-членів НАТО з проханням закрити повітряний простір над Україною (ДОКУМЕНТ)

Дата: 06.03.2022 08:55

Фото без описуСьогодні вранці відбулось засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради. Під час якого, члени та селищний голова Роман Фурда підтримали звернення Президента України Володимира Зеленського до НАТО про закриття неба над Україною, та відповідно звернутись до Президента США, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, Урядів та парламентів країн-членів НАТО, послів та дипломатичного корпусу усіх держав НАТО.

??Звернення підтримано одноголосно.

?У зверненні йдеться:????

?"Ми, члени виконавчого комітету Красненської селищної ради, звертаємось до Вас на підтримку прохання Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО про закриття неба над Україною.

У наслідок нападу Російської Федерації на Україну: тисячі загиблих та поранених дітей, жінок, літніх людей, зруйновані лікарні, школи, дитячі садки – така ціна зволікання з закриттям неба.

Підтримайте звернення України до НАТО про закриття неба!

Діяти потрібно негайно!".