Таке формування створене для виконання завдань оборони в межах територіальної громади і складається з її жителів

Дата: 15.03.2022 20:00

Фото без опису??Сьогодні на позачерговому засіданні сесії ради депутати прийняли рішення про створення та затвердження Положення про добровольче формування громади. Після чого відбулись збори ініціативної групи з утворення ДФТГ в зоні територіальної оборони, де обрали кандидатуру командира добровольчого формування та місце розташування ДФТГ.

??На засіданні виконавчого комітету за присутністю всіх його членів було прийнято рішення про погодження кандидатури командира добровольчого формування Красненської ТГ та визначення місця розташування ДФТГ.

??Звертаємо увагу, що прізвища командира добровольчого формування Красненської ТГ та місце розташування ДФТГ не оприлюднюється з метою безпеки.

??Нагадаємо, що згідно з законом, добровольче формування територіальної громади – це воєнізований підрозділ, сформований на добровільній основі з громадян України, які проживають на території громади, та який призначений для участі у підготовці та виконанні завдань тероборони в межах своєї громади.

??Члени такого добровольчого формування не є військовослужбовцями, а саме формування не входить до складу Збройних Сил України.