Кажуть, під час війни в України появилась рідна сестра – Польща

Дата: 16.03.2022 13:01

Фото без опису??Кажуть, під час війни в України появилась рідна сестра – Польща, і це абсолютно підтверджується тією безпрецедентною допомогою, яку надають наші брати і сестри для наших військових та біженців????????????????.

?Красненська ТГ отримала гуманітарну допомогу, яку особисто доставили поляки у громаду. Ми щиро вдячні, зокрема співробітникам компанії JANTAR Spolka z o.o, які зібрали допомогу, а саме, продукти харчування, медичні засоби, засоби особистої гігієни.

????Хай Господь воздасть Вам сторицею за доброту та милосердя, яку Ви проявляєте у такий важкий час для українського народу.

Неймовірна підтримка братів та сестер із Польщі надає нам впевненості та вселяє віру у перемогу над ворогом.

??Варто зазначити, що компанія JANTAR Spolka z o.o , яка надіслала нам гуманітарну допомогу, надає послуги в Польщі у сфері фізичного і технічного захисту людей і майна, прибирання, підтримання чистоти, виробництво картопляних пластівців, трансформаторів, котушок, робочих рукавичок, торгівля ІТ-обладнанням, спецодягом, загальними будівельними виробами, РТВ та побутовою технікою, оренда об’єктів реабілітації та відпочинку.

Слава Україні???????? Niech ?yje Polska????????