Програма для підтримки економіки та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Дата: 24.03.2022 15:21

Фото без опису???? В рамках підтримки створення робочих місць запроваджується програма компенсації роботодавцям витрат на зарплату працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб у розмірі 6,5 тис грн за кожного такого працівника протягом двох місяців.

?? Для цього підприємству потрібно укласти трудовий контракт з громадянином, який є внутрішньо переміщеною особою і зареєструвати дані про працевлаштовану особу через портал Дія або надати заяву до Державної служби зайнятості.

???? Такий порядок діятиме під час воєнного стану та ще 30 днів після його завершення.Фото без опису