Gmina Ceglow продовжує висловлювати свою підтримку Україні та нашій громаді

Дата: 24.03.2022 18:04

??Ми знову отримали велику гуманітарну допомогу від дружнього нам польського народу, а саме медикаменти, продукти, памперси та засоби особистої гігієни та інше.

????Ми щиро вдячні, зокрема, жителям Gmina Ceglow та їхньому меру Marcin Uchman за надану гуманітарну допомогу.

?Від імені всіх жителів України та селищного голови Романа Фурди, висловлюємо щиру вдячність за Вашу допомогу – це неоціненний внесок і безсумнівна підтримка українців у такий важкий час. Надаючи підтримку, в цей нелегкий для усіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь які негаразди.

????Неймовірна підтримка братів та сестер із Польщі надає нам впевненості та вселяє віру у перемогу над ворогом.

????????Слава Україні! ????????Niech zyje Polska!