39 доба повномасштабного вторгнення рф на Україну

Дата: 03.04.2022 10:49

Фото без описуІнформуємо:
• вночі були повітряні тривоги, але завдяки ЗСУ минуло у нас все спокійно.
• Маємо у громаді понад тисячу вимушено переселених осіб, зареєстрованих на проживання (окрім перебування у приватному секторі, є розміщені в комунальних закладах). Реєстрація є обов’язковою та спростить надання соціальних допомог. Для реєстрації необхідно звернутись в ЦНАП.
• Громада продовжує жити в умовах воєнного стану. Підприємства інфраструктури працюють.
• Координуємо зусилля з волонтерами, колегами та нашими закордонними друзями щодо збору гуманітарної допомоги для переселенців і військових.

????Дякуємо всім мешканцям громади, які щодня годують, шукають, допомагають з житлом, підтримують фізично та інформаційно.

????Звертаємо увагу мешканців на:

??дотримання обмежень в період комендантської години;

??перебування під час сирени у безпечних місцях, які виконують роль укриття;

?? дотримання заборони розпалення багаття. Вкотре звертаємось, не будьте ворогом у своїй країні, краще спрямуйте свої сили на корисні справи для її підтримки, не шкодьте довкіллю!

??Війна розділила наше життя на "до" і "після". Зберігаємо спокій, працюємо, допомагаємо один одному і віримо у Перемогу.

????????Слава Україні! Все буде Україна!????????