Благодійники, небайдужі підприємці, люди різних територіальних громад роблять усе можливе, щоби Україна перемогла

Дата: 05.04.2022 15:52

Фото без опису????Дякуючи нашій єдності й незламності, ми вже більше місяця даємо відсіч рашистській навалі. ЗСУ й надалі боронитимуть волю України, і в цьому їм допомагають наші благодійники. Можна сміливо сказати, що волонтери – ще одна справжня армія, яка складається просто з громадян. Завдяки ним у розбитих ворогом містах досі тримається життя.

????Хочемо висловити подяку Olha Hammel, яка принесла посилку з необхідними речами для солдатів – майки, шкарпетки. Частину із них вже передали старості Андріївського старостинського округу Мирославі Когут, яка передасть хлопцям з с.Петричі, що перебувають на передовій у Харківській та Київській областях.

??Решта плануємо передати для наших бійців, що перебувають в Чернігівській, Херсонській та Донецькій областях.

??Завжди слід пам’ятати, що зроблена добра справа, навіть незначна, окриляє і душевно збагачує.

????Дякуєм пані Ользі за розуміння, добру волю і милосердя.

????????Слава Україні! Героям Слава!????????