ЗВЕРНЕННЯ селищного голови Романа Фурди з нагоди благодійної акції «Великодній кошик для солдата

Дата: 12.04.2022 14:19

Шановна громадо!

Фото без описуВеликдень – свято, коли прийнято ділитися з ближніми добром, теплом. Це свято сподівань на світле і щасливе майбутнє. Саме в ці дні всі ми намагаємося бути добрішими, щирішими, милосерднішими, благороднішими один до одного, єднатися із родиною, країною. Щоб приємні миті світлого свята Христового Воскресіння відчули українські бійці, напередодні великодніх свят у Красненській територіальній громаді проводиться широкомасштабна благодійна акція «Великодній кошик для солдата».

В рамках акції йде збір великодніх гостинців – продуктів харчування, засобів особистої гігієни для військових, які під час свят знаходитимуться на передовій, на сторожі миру і спокою нашої країни, а наші дітки можуть намалювати листівку, написати листа, зробити писанку, для наших захисників щира дитяча любов та підтримка є надзвичайно важлива.

Ми хочемо, щоб наші вояки, які зараз захищають нас від російської орди, разом з нами відчули велику радість Христового Воскресіння, знали, що про них пам’ятають і чекають їх живими та здоровими. Для них наша підтримка та молитва є цілющим джерелом енергії, зарядом наснаги та віри у перемогу.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Тільки великі нації здатні на велике добро!

Для кожного охочого - це передпасхальне добре діло. А солдату радість, що ми про нього пам’ятаємо!????????

Ваші пожертви очікуємо до 20 квітня у приміщенні селищної ради (смт.Красне, вул.І.Франка,2 а) та у Відділі освіти, культури, молоді та спорту за адресою: с.Сторонибаби, вул.Нова, 6.

Із вдячністю й повагою
Красненський селищний голова Роман ФУРДА