Графік вивезення сміття у квітні 2022 по населених пунктах Красненської громади

Дата: 16.04.2022 00:43

??Збір сміття з маркованими мішками проводитиметься:

?18 квітня (понеділок) – смт.Красне-1 (поштовий), с.Петричі, Острівчик-Пильний, Утішків, Переставки, с.Андріївка, Мала Вільшанка, Скнилів, Бортків;

?19 квітня (вівторок) – с.Куткір, Безброди, Марушка, Задвір’я, Богданівка, Полоничі, Полтва, Балучин, Русилів, Острів.

?20 квітня (середа) – смт.Красне (р-н Припарки: вул.Пригородна, Стуса, Київська, Золочівська, Л.Українки, Яворницького, Крип’якевича, Дорошенка та Котляревського) та р-н Бреханівка (вул.Пр.Іллі, М.Грушевського, Весела, Симоненка, Шевченка)

?21 квітня (четвер) – смт.Красне (р-ни Козопас, Золотий Лан, Цукровий, Корея) та с.Сторонибаби.

??????Нагадаємо, що у зв'язку запровадженням воєнного стану виникають проблеми з пальним, яке направляється на потреби армії. Всі мешканці громади мають до того ставитись з розумінням та допомагати нашим захисникам здобути перемогу над російським ворогом.