У Задвір’янському старостинському окрузі: проведено обрізку дерев, на кладовищах встановлено туалети та сміттєві баки

Дата: 18.04.2022 16:12

Фото без описуПопри складну ситуацію в країні, небайдужі мешканці старостинського округу на заклик старости Едуарда Марціняка, взяли участь у великій толоці.

Толока – хороша українська традиція. Це можливість гуртом зробити хоча б один крок на покращення благоустрою наших територій.

Приміром, у селі Полоничі після отримання всіх дозвільних документів спільними зусиллями здійснено обрізку аварійних дерев, що були на території Співочого поля. Трохи більше 30 кубів порізаної деревини відправили на потреби місцевої школи. На старому кладовищі також проведено обрізку аварійних дерев, встановили дерев’яний туалет, сміттєвий бак та облаштували автостоянку.

Фото без описуТакож встановили дерев’яний туалет на місцевому кладовищі в селі Задвір’я. Йде підготовка до встановлення сміттєвого баку на території кладовища у селі Богданівка.

Як зазначив староста Едуард Марціняк, приємно, що так багато людей долучились до благоустрою територій, тому велика подяка всім небайдужим, які взяли участь у важливій справі.