Громади с.Безброди та Кудирявці зібрали Великодні кошики для солдатів

Дата: 20.04.2022 09:55

Фото без описуКрашанки, запашні паски, кільця ковбаси, продукти харчування, малюнки, - усе це задля того, аби наші захисники відчули атмосферу свята.

До цієї благородної справи долучились і дорослі, і діти громад двох церков – Собору Святого Івана Хрестителя (с.Безброди) та Святого Великомученика Димитрія (с.Кудирявці). А ще також Народний дім с.Безброди.

Місцевий настоятель отець Андрій Вовк, який здійснив обряд освячення зазначив, що місцеві діти і молодь активно долучились до збору Великоднього кошика для солдата, виготовляючи і продаючи вербну лозу біля церкви. За виручені кошти вдалось закупити частину продуктів.

Фото без описуДо речі, особливими подарунками для українських воїнів стануть дитячі листи, обереги та малюнки від діток тамтешніх сіл, які, як і дорослі, щиро вдячні українським захисникам за їхній героїзм, відвагу та сміливість. А ще, всі віримо в перемогу і від душі бажаємо всім наших бійцям щасливого повернення до рідних домівок.

Дякуємо усім за активність і хай настане мир!