Депутати ради засудили збройну агресію російської федерації та окупацію українських територій і визнали дії росії геноцидом українського народу

Дата: 21.04.2022 19:59

Фото без опису??Враховуючи ситуацію, що склалась в Україні у наслідок нападу російської федерації на Україну (тисячі загиблих та поранених дітей, жінок, літніх людей, зруйновані лікарні, школи, дитячі садки, а також масові убивства цивільного населення російськими військовими), зокрема акти геноциду в діях росії проявляються у вчиненні масових звірств в містах Буча, Бородянка, Ірпінь, Гостомель, блокування росією гуманітарних коридорів з міст Маріуполь, Харків, Херсон та ін. і відповідно враховуючи те, що такі дії росії є не просто злочином агресії, а переслідують мету системного та послідовного знищення українського народу, його самобутності та позбавлення права на самовизначення та самостійний розвиток, засудити агресію російської федерації, окупацію українських територій російськими військами та визнати дії російської федерації геноцидом українського народу.

?Відповідне рішення депутатами ради було прийнято на сьогоднішньому позачерговому засіданні селищної ради.