Вимушено переміщені діти, що перебувають в нашій громаді, побували в Садибі Єнота

Дата: 28.04.2022 21:30

Фото без опису??Красненська селищна рада організувала для 20 діток з їхніми батьками, які проживають в комунальних закладах с.Сторонибаби Красненської ТГ, екскурсію до Садиби Єнота ???????????? - одне із популярних місць для відпочинку.

??Цей чудовий диво-куточок живої природи з єнотами-полоскунами, свійськими тваринами, екзотичними птахами приніс неймовірні позитивні емоції для всіх. Тут дітки активно провели час, розглядаючи і вивчаючи світ тварин, бавлячись в різні ігри.

?У ці важкі часи головне підтримувати один одного. Адже немає нічого приємнішого, ніж бачити радісні обличчя дітлахів.

??Такі екскурсії заплановані найближчим часом і для інших діток, що живуть в інших комунальних закладах Красненської ТГ.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису